Tanie biurka dla graczy – co wybrać?

Nie każdego gracza stać na drogie biurko gamingowe. Z drugiej strony wybranie zwykłego biurka niedostosowanego do potrzeb osoby grającej to strzał sobie w piętę. Zwykłe biurko nie zapewni wygody i może być przyczyną długotrwałego garbienia się podczas rozgrywki, co z kolei może mieć negatywny wpływ na zdrowie długofalowo. Z tego też powodu jedynym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na biurko gamingowe, ale tańsze niż przeciętne. Podczas wybierania produktu warto zastanowić się, na czym najbardziej nam zależy i wybrać produkt, który będzie najlepiej odpowiadał na nasze wymagania, a jednocześnie nie pochłonie fortuny.

Najlepsze biurka gamingowe w niskiej cenie

Poniżej przedstawiamy biurka gamingowe, na które nie trzeba wydać dużej kwoty, a jednocześnie dzięki nim można liczyć na komfort oraz wygodę. W połączeniu z odpowiednim fotelem gamingowym mogą one stanowić bardzo zgrany zestaw i pozwolić przybrać zdrową, wygodną pozycję podczas grania.

Ranking najlepszych biurek gamingowych do 500 złotych

  • Huzaro Hero 5.0,
  • Ultradesk ACTION,
  • PRO-GAMER D3000 XL,
  • PRO-GAMER D1000,
  • Trust GXT 711 Dominus,
  • Q-SMART Q-SMART Cobra Z,
  • Ultradesk FRAG,
  • Huzaro Hero 5.0.

Jak wybrać odpowiednie biurko?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany dany produkt. Biurko powinno mieć gruby blat, aby z powodzeniem utrzymać zarówno komputer, jak i wszystkie akcesoria gracza . Dobrym rozwiązaniem jest zazwyczaj biurko z aluminium, które może okazać się stosunkowo tanie, a jednocześnie zapewnia duży poziom odporności na uszkodzenia. Podczas kupowania biurka warto zwrocić uwagę również na modele wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak między innymi uchwyt na kubek. Dzięki niemu można zminimalizować ryzyko strącenia kubka i przewrócenia go, czego efektem mogłoby być zalanie cennego sprzętu. Opisywany uchwyt to możliwość odsunięcia wszelkich cieczy od komputera, a jednocześnie zapewnienia kubkowi stabilności. Jeżeli wybrane przez nas biurko nie posiada tego rodzaju uchwytu warto zdecydować się na dokupienie tego rodzaju elementu. Dobrym pomysłem jest także dokupienie uchwytu na słuchawki oraz dobrej podkładki pod mysz.

Autor

One Reply to “Tanie biurka dla graczy – co wybrać?”

Dodaj komentarz